Správa sítě

Návrh a realizace PC sítí

Správa sítě

Zákaznická podpora

Správa serverů

Správa koncových zařízení

Ostatní služby

Počítačová síť, její komponenty od posledního aktivního prvku až po server je pro každý podnik stěžejní záležitostí. Její stabilita, funkčnost a bezpečnost je tedy zásadní. Chcete-li zajistit bezproblémový provoz firemní sítě, potřebujete zajistit její kvalitní údržbu a správu. Zamezíte tak ztrátě důležitých dat a častým výpadkům sítě, což vede k přerušení práce vašich zaměstnanců a omezení provozu vaší firmy.

V ELITE IT se zaměřujeme na poskytování komplexních řešení přizpůsobených potřebám klienta. Správa počítačové sítě je totiž proces vyžadující celou škálu úkonů. Spadá sem např. návrh ICT infrastruktury, správa serverů, aktivních prvků sítě a koncových stanic, zálohování dat, správa datových úložišť či zabezpečení internetu a elektronické komunikace.

Naším cílem je nastavit u klienta pravidelné audity, které vedou k odhalení možných problémů a rizik souvisejících s provozem sítě. Dokážeme tedy problémům předcházet, řešit jejich příčiny vzniku a tím zamezit havarijním stavům a nedostupnosti služeb či dat.

Smluvním partnerům nabízíme časově i cenově garantovaný servisní zásah našeho technika na straně klienta v různých úrovních tzv. SLA (Service Level Agreement). Samozřejmostí je i vzdálený dohled a podpora zkracující čas odezvy a řešení servisních požadavků na minimum.

Správu vaší sítě dokážeme převzít v plném rozsahu i spolupracovat s interním správcem ve chvíli kdy je časově vytížen a řešení požadavků se neúnosně prodlužuje.

Ozvěte se nám

Zaujala vás nabídka našich služeb a máte zájem o spolupráci? Potřebujete zodpovědět nějaké dotazy a poskytnout doplňující informace? Neváhejte nás kontaktovat.

Napsat zprávu
Microsoft
IceWarp
Dell
ZyXEL
ESET
logo
T: +420 533 433 507 | M: +420 602 534 584 | E:
Porážka 459/2, 602 00, Brno | IČ: 29297109 | DIČ: CZ29297109
Zásady ochrany osobních údajů
© Copyright ELITE IT s.r.o. 2008 - 2024 | Všechna práva vyhrazena. Webdesign SIMPLO