Služby

Návrh a realizace PC sítí

Správa sítě

Zákaznická podpora

Správa serverů

Správa koncových zařízení

Ostatní služby

V oblasti informačních a komunikačních technologií působíme od roku 2011. Vždy dbáme o spokojenost zákazníků a poskytované služby neustále zkvalitňujeme. Specializujeme se především na poskytování komplexních ICT řešení. Poskytnuté služby jsou vždy upraveny přímo na míru podle přání a potřeb zákazníka. Jelikož budujeme se zákazníky neanonymní vztahy, rádi s námi navazují dlouhodobou spolupráci. Právě pro-zákaznický přístup se významně podílí na tom, že jsme od svého vzniku nepřišli o jediného zákazníka. Tato skutečnost nás v ELITE IT velmi těší, a také na nás klade nemalé nároky. Vynasnažíme se, abychom vaši zákaznickou důvěru nezklamali.

Proč se spokojit s průměrností, když můžete mít prvotřídní kvalitu? Chcete-li preciznost, chtějte ELITE IT.

Věděli jste, že...

Outsourcing IT přináší řadu výhod. Dochází k rozvoji a zefektivnění informačních technologií ve vaší firmě. Navíc jsou provozní náklady u IT outsourcingových služeb nižší, než při provozu vlastního IT oddělení. down-arrow

blog-img

O nic se nestaráte

Zákazník má představu, o nic se nestará a my to dodáme na klíč. Starosti s firemní IT jsou díky nám již minulostí. Konečně se můžete věnovat jen svému podnikání.

blog-img

Nepřišli jsme o jediného zákazníka

Spokojenost zákazníků je pro nás v ELITE IT prioritou, seriózní jednání a kvalitně odvedená práce je samozřejmostí. Důvěru v nás vloženou, nezklameme. Díky tomu jsme zatím nepřišli ani o jediného zákazníka.

blog-img

Díváme se i na finance

Zákazníkům poskytujeme kombinaci kvalitních IT služeb a příznivých cen. Navíc při návrhu a realizaci každého projektu hledáme pro zákazníka finančně nejvýhodnější řešení. V některých případech vám můžeme pomoci i významně snížit dosavadní náklady na firemní IT.

blog-img

Poskytujeme poradenské služby v ICT

Poskytujeme poradenství v oblasti informačních technologií, výběrem vhodného HW, SW, případně podnikového IS a usnadňujeme jejich implementaci. Rovněž se podílíme na realizaci projektů z fondů EU. Poskytujeme poradenství a konzultace při tvorbě projektového záměru a žádosti o eurodotaci.

Ozvěte se nám

Zaujala vás nabídka našich služeb a máte zájem o spolupráci? Potřebujete zodpovědět nějaké dotazy a poskytnout doplňující informace? Neváhejte nás kontaktovat.

Napsat zprávu
Microsoft
IceWarp
Dell
ZyXEL
ESET
logo
T: +420 533 433 507 | M: +420 602 534 584 | E:
Porážka 459/2, 602 00, Brno | IČ: 29297109 | DIČ: CZ29297109
Zásady ochrany osobních údajů
© Copyright ELITE IT s.r.o. 2008 - 2024 | Všechna práva vyhrazena. Webdesign SIMPLO