Správa serverů

Návrh a realizace PC sítí

Správa sítě

Zákaznická podpora

Správa serverů

Správa koncových zařízení

Ostatní služby

Pro zajištění bezproblémového chodu serverů potřebujete zkušeného administrátora provádějícího jejich správu. Avšak zaměstnávat vlastního administrátora bývá značně nákladné. Nabízíme vám proto výhodnější alternativu, kterou je správa serverů prostřednictvím outsourcingu. V rámci této služby eliminujeme výpadky serverů, provádíme instalaci a reinstalaci operačního systému na platformách MS Windows a Linux, konfiguraci serverů i jejich monitoring a zabezpečení.

Jakožto autorizovaní partneři DELL EMC se specializujeme především na servery značky DELL a jejich dodávku. Poskytujeme ovšem i správu a dodávku serverů ostatních výrobců jako HP, IBM, Fujitsu i neznačkových serverů.

V ELITE IT se postaráme nejen o pravidelnou údržbu vašich serverů, ale také o instalaci a servis podnikového softwaru. Bude tedy zajištěna i péče o vaše firemní data ve spolupráci s dodavateli softwarového vybavení, které je nezbytné pro chod podnikové sítě. V případě vašeho zájmu se postaráme nejen o správu informačních systémů, ale zajistíme i jejich dodávku. Rovněž kompletně navrhneme server podle vašeho zadání jak po HW, tak po SW stránce.

Postaráme se doslova o vše – server a potřebné komponenty objednáme, nainstalujeme, naimplementujeme. Součástí implementace (nasazení) nového serveru může být i migrace a optimalizace uložení dat zákazníka ze stávajících serverů.

I virtuální server potřebuje svůj servis – ať už vlastníte technologie umožňující virtualizovat servery nebo si tyto služby pronajímáte, je nezbytné udržovat jejich funkčnost. V ELITE IT bdíme nad desítkami těchto serverů, zajišťujeme jejich redundanci a dohled nad pravidelnými aktualizacemi a upgrady.

Ozvěte se nám

Zaujala vás nabídka našich služeb a máte zájem o spolupráci? Potřebujete zodpovědět nějaké dotazy a poskytnout doplňující informace? Neváhejte nás kontaktovat.

Napsat zprávu
Microsoft
IceWarp
Dell
ZyXEL
ESET
logo
T: +420 533 433 507 | M: +420 602 534 584 | E:
Porážka 459/2, 602 00, Brno | IČ: 29297109 | DIČ: CZ29297109
Zásady ochrany osobních údajů
© Copyright ELITE IT s.r.o. 2008 - 2024 | Všechna práva vyhrazena. Webdesign SIMPLO