Správa koncových zařízení

Návrh a realizace PC sítí

Správa sítě

Zákaznická podpora

Správa serverů

Správa koncových zařízení

Ostatní služby

Chcete eliminovat selhání koncových zařízení na minimum? Potřebujete zajistit bezpečnost PC a dalších zařízení ve vaší firmě? Obraťte se na nás! V ELITE IT se postaráme o údržbu a správu koncových zařízení jako jsou firemní desktopy, notebooky, tiskárny apod. Pomůžeme vám při výběru vhodných dodavatelů HW a SW vybavení nebo vám toto vybavení přímo zajistíme. Dodáme vám veškerý HW i SW potřebný k realizaci vašich požadavků od periferií, PC, notebooků, tabletů i mobilních telefonů.

Ochranu a bezpečný provoz koncových zařízení zabezpečujeme produkty od společností ESET, Kaspersky, AVG, vždy s přihlédnutím na místní podmínky. Dále zabezpečujeme dodávku veškerého SW vybavení značek jako Microsoft, Autodesk, Adobe, Rhinoceros či ZWCAD a mnoho dalších.

Současným i budoucím klientům nabízíme profylaxi (preventivní údržbu) koncových zařízení. Tato služba zahrnuje úkony od čištění zařízení (zbavení nánosu prachu uvnitř zařízení) přes odvirování, až po optimalizaci chodu zařízení. Výsledkem je navýšení výkonu zařízení.

Ozvěte se nám

Zaujala vás nabídka našich služeb a máte zájem o spolupráci? Potřebujete zodpovědět nějaké dotazy a poskytnout doplňující informace? Neváhejte nás kontaktovat.

Napsat zprávu
Microsoft
IceWarp
Dell
ZyXEL
ESET
logo
T: +420 533 433 507 | M: +420 602 534 584 | E:
Porážka 459/2, 602 00, Brno | IČ: 29297109 | DIČ: CZ29297109
Zásady ochrany osobních údajů
© Copyright ELITE IT s.r.o. 2008 - 2024 | Všechna práva vyhrazena. Webdesign SIMPLO