Návrh a realizace PC sítí

Návrh a realizace PC sítí

Správa sítě

Zákaznická podpora

Správa serverů

Správa koncových zařízení

Ostatní služby

Potřebujete zajistit výstavbu nové podnikové sítě nebo rozšířit stávající síť? Žádný problém, v ELITE IT se o vše postaráme!

Je libo optimalizaci či rozšíření podnikové sítě?

Nejste spokojeni se stávajícím stavem počítačové sítě a potřebujete její optimalizaci? Obraťte se na odborníky!

20 let zkušeností a pravidelná školení našeho týmu Vám pomohou realizovat projekt, který dostane vaši počítačovou síť do formy. Zjistíme, jaké slabiny je třeba odstranit. Rovněž navrhneme reorganizaci síťové struktury a jejích prvků tak, aby došlo k maximálnímu zefektivnění funkčnosti sítě. V případě potřeby provedeme i kompletní přebudování podnikové sítě přímo na míru podle vašich požadavků. Dodávka serverů, síťových komponentů apod. je u nás samozřejmostí. Orientujeme se v široké škále vybavení různých značek, zvláště se specializujeme na produkty značek DELL, ZyXEL, MikroTik. Podle vašich potřeb se postaráme také o konfiguraci, správu či rozšíření stávající podnikové sítě.

Realizace nové podnikové síťě?

Zásadní technickou nezbytností pro úspěšný chod každého podniku je v současnosti jeho síťová infrastruktura. Potřebujete vystavět podnikovou síť pomocí strukturované kabeláže, propojit pobočky společnosti zabezpečeným síťovým tunelem, nebo chcete realizovat stabilní Wi-Fi síť ať už interní, nebo oddělenou pro vaše zákazníky? Obraťte se na nás! Každý nový projekt je pro nás výzva s jasným cílem: spokojený klient.

Navrhneme nejvhodnější topologii a komponenty pro vaši síť a zrealizujeme kompletní instalaci na klíč. Rovněž podle analýzy vašich požadavků zajistíme následný servis serverové infrastruktury. Poskytujeme dodávku a správu serverů na platformách MS Windows a Linux. Postaráme se tedy doslova o vše – od návrhu podnikové sítě přes dodávku síťových komponentů a instalaci sítě až po její konfiguraci a provozování.

Vybíráme vždy to nejlepší a ekonomicky výhodné síťové řešení, které maximálně splňuje vaši finanční situaci a požadavky na výkon a bezpečnost sítě.

Ozvěte se nám

Zaujala vás nabídka našich služeb a máte zájem o spolupráci? Potřebujete zodpovědět nějaké dotazy a poskytnout doplňující informace? Neváhejte nás kontaktovat.

Napsat zprávu
Microsoft
IceWarp
Dell
ZyXEL
ESET
logo
T: +420 533 433 507 | M: +420 602 534 584 | E:
Porážka 459/2, 602 00, Brno | IČ: 29297109 | DIČ: CZ29297109
Zásady ochrany osobních údajů
© Copyright ELITE IT s.r.o. 2008 - 2024 | Všechna práva vyhrazena. Webdesign SIMPLO